Květolístky - sušené okvětní lístky růží

Květolístky - sušené okvětní plátky růží - s jemností a péčí před odkvětem trhané, pomalu na dřevěných plátech sušené a s láskou balené. 

CENA ZAHRNUJE: MNOŽSTVÍ KVĚTOLÍSTKŮ PRO NAPLNĚNÍ JEDNOHO KORNOUTKU VYROBENÉHO Z PAPÍRU FORMÁTU A5 (BEZ KORNOUTKŮ)

MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ PRO OBJEDNÁVKU JE 5 NÁPLNÍ

CELOU NABÍDKU KORNOUTKŮ NAJDETE: ZDE

ANEBO VYBERTE Z NABÍDKY NÍŽE

KORNOUTKY
Dostupnost Skladem (116 náplň)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Kód: 45
30 Kč / náplň 30 Kč / 1 ks
Květolístky - sušené okvětní lístky růží
lístky fler
Doporučujeme

Jde o barevný mix lístků - bílé, odstíny červené, odstíny růžové, žluté, oranžové atd.

Přibližná gramáž jedné náplně je 5 g.

Plánujete svatbu a chcete být šetrní k přírodě? Nabízíme vám ekologickou alternativu k rýži, umělým lístkům a vystřelovacím konfetám na házení při průchodu svatebním špalírem po obřadu. Ptáčky nebude bolet bříško z rýže, nebudete muset sbírat konfety ani umělé plátky z trávníku - po svatebním obřadu majitel svatebního místa projede trávník sekačkou a naše lístečky se do další svatby "ztratí" sami. 

Vlastnoručně sbírané, doma pomalu sušené, pečlivě balené okvětní lístky růží. Barva lístků je různá, podle toho, jak příroda lístečky vybarví - jde o směs růží v odstínech: červené, růžové, žluté, oranžové, bílé atd. 

Lístky samozřejmě můžete využít i na dekoraci sladkého baru, svatební uličky anebo i na domácí dekorace. Nejen, že krásně vypadají, ale také krásně voní. 

Cena je za jednu hrst, která se rovná jednomu naplněnému kornoutku. Pokud budete chtít lístečky do košíčků pro družičky a nebudete si vědět rady s množstvím, klidně mi napište zprávu a společně to dáme dohromady. 

KVĚTOLÍSTKY NEJSOU VHODNÉ KE KONZUMACI ANI K VÝROBĚ KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ. SLOUŽÍ POUZE JAKO DEKORACE.

OD JARA DO PODZIMU SUŠÍME LÍSTEČKY PRŮBĚŽNĚ A CHCEME AŤ OD NÁS DOSTANETE ČERSTVĚ NASUŠENÉ LÍSTKY A NEMUSÍTE SI LÁMAT HLAVU S TÍM, JAK JE UDRŽET BAREVNÉ, NASUŠENÉ A VOŇAVÉ.


Lístky od nás dostanete v papírových pytlících - snažíme se s nimi manipulovat jemně a opatrně, takže nejsou nalámané, ale snažíme se zachovávat tvar okvětního plátku. Okvětní plátky růží jsou i po usušení voňavé. Kornoutky, které vám spolu s lístky nabízíme, dodáváme už poskládané, takže vy už si pouze přesypete lístečky do kornoutků a dáte je na místo, kde je pak svatebčané na svatbě najdou. 

Sušené okvětní plátky nenabízíme v tzv. "drcené čajové směsi", ale snažíme se zachovávat tvar lístků a pracujeme s největší opatrností, aby se během celého procesu nelámaly.

Kornoutky nabízíme již složené a najdete je jako samostatné položky. 

Kornoutek na fotce je pouze ilustrační. 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 15.5.2024
Dokonalé plátky růží, krásné kornoutky, velice ochotná paní, potřebovala jsem poslat zásilku hodně rychle a vše proběhlo k veliké spokojenosti,děkuji. Jana Štěpánková
5
L Avatar autora | 11.6.2023
Naprosto nádherné okvětní lístky, které ozdobily náš odchod od oltáře.
5
MM Avatar autora | 7.8.2022
Vše bez problému. Skvělá komunikace.
5
MM Avatar autora | 7.7.2022
Bylo to perfektní

Podobné produkty

Kornoutek - bordó
10 Kč
Kód: 97
Kornoutek - karamelový
Tip
10 Kč
Kód: 49
Kornoutek - smaragdově zelený Kód: 94
Kornoutek - champagne
10 Kč
Kód: 699
krabice na kornouty Kód: 8386