Květolístky - sušené okvětní plátky

Květolístky - sušené okvětní plátky růží - s jemností a péčí před odkvětem trhané, pomalu na dřevěných plátech sušené a s láskou balené. 

Sušené okvětní plátky nenabízíme v tzv. "drcené čajové směsi", ale snažíme se zachovávat tvar lístků a pracujeme s největší opatrností, aby se během celého procesu nelámaly.

Jde o barevný mix lístků - bílé, odstíny červené, odstíny růžové, žluté, oranžové atd.

CENA ZAHRNUJE: 1 HRST = 1 MNOŽSTVÍ PRO NAPLNĚNÍ JEDNOHO KORNOUTKU

KORNOUTKY NAJDETE ZVLÁŠŤ V NABÍDCE: ZDE

 

Dostupnost Skladem (50 hrst)
Můžeme doručit do:
30.3.2023
Kód: 45
30 Kč / hrst
Květolístky - sušené okvětní plátky
lístky fler
Tip

Plánujete svatbu a chcete být šetrní k přírodě? Nabízíme vám ekologickou alternativu k rýži, umělým lístkům a vystřelovacím konfetám na házení při průchodu svatebním špalírem po obřadu. Ptáčky nebude bolet bříško z rýže, nebudete muset sbírat konfety ani umělé plátky z trávníku - po svatebním obřadu majitel svatebního místa projede trávník sekačkou a naše lístečky se do další svatby "ztratí" sami. 

Vlastnoručně sbírané, doma pomalu sušené, pečlivě balené okvětní lístky růží. Barva lístků je různá, podle toho, jak příroda lístečky vybarví - jde o směs růží v odstínech: červené, růžové, žluté, oranžové, bílé atd. 

Lístky samozřejmě můžete využít i na dekoraci sladkého baru, svatební uličky anebo i na domácí dekorace. Nejen, že krásně vypadají, ale také krásně voní. 

Cena je za jednu hrst, která se rovná jednomu naplněnému kornoutku. Pokud budete chtít lístečky do košíčků pro družičky a nebudete si vědět rady s množstvím, klidně mi napište zprávu a společně to dáme dohromady. 

KVĚTOLÍSTKY NEJSOU VHODNÉ KE KONZUMACI ANI K VÝROBĚ KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ. SLOUŽÍ POUZE JAKO DEKORACE.

OD JARA DO PODZIMU SUŠÍME LÍSTEČKY PRŮBĚŽNĚ A CHCEME AŤ OD NÁS DOSTANETE ČERSTVĚ NASUŠENÉ LÍSTKY A NEMUSÍTE SI LÁMAT HLAVU S TÍM, JAK JE UDRŽET BAREVNÉ, NASUŠENÉ A VOŇAVÉ.


Kornoutky nabízíme již složené a najdete je jako samostatné položky. 

Kornoutek na fotce je pouze ilustrační. 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 7.8.2022
Vše bez problému. Skvělá komunikace.
5
MM Avatar autora | 7.7.2022
Bylo to perfektní