Mistička VELKÉ SRDCE

Ručně vyrobená mistička z kvalitního umělého kamene na drobnosti - šperky, mince, kancelářské sponky a další. Srdce můžete využít i jako romantický svícen pod svíčku. 

Dostupnost Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Kód: KDP6521
100 Kč / ks
Mistička VELKÉ SRDCE
Mistička VELKÉ SRDCE
Doporučujeme

Taky to znáte? Jdete se koupat někam si odložíte prstýnek nebo náušnice a po koupeli už je nemůžete najít, co takovým neposedným drobnostem dát domov v originální mističce z umělého kamene ve tvaru velkého srdce. 

Chcete se ráno vzpudit bez otlačených náušnic a řetízků? Před spaním si je na nočním stolku doložte do mističky a řekněte jim dobrou noc, ráno si je hned po probuzení opět můžete nasadit a vyběhnout z domu. 

Chcete, aby na vás šperky počkaly než si dáte sprchu? Dejte si náušnice, prstýnky a další šperky do mističky, kterou budete mít připravenou v koupelně a spolehlivě a hlavně v suchu na vás počkají. 

Chcete mít útulno a uklizeno v kanceláři? Stačí si kancelářské sponky dát do mističky a další den víte, kde je najdete! 

Chcete si zapálit svíčku a nemáte ji kam postavit? Mistička ve tvaru srdce poslouží i jako tácek pod svíčku nebo třeba pod františka.

Miska je vyrobena z kvalitní keramické licí hmoty, která vlastnostmi připomíná umělý kámen. Umělý kámen se vyznačuje tvrdým a pevným povrchem, který je odolný proti otěru. Ikdyž se výrobky vyznačují velkou pevností není vyloučeno, že při dopadu na tvrdý povrch dojde k jejich rozbití. K očištění použijte vlhký čistý hadřík. Při větším znečištění můžete mističku opláchnout pod tekoucí vodou a ihned je vysušit. Nepoužívejte myčku na nádobí ani čistící prostředky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Mistička GINKO
Doporučujeme
250 Kč
Kód: KDP6595
Mistička LIST - bílá
Doporučujeme
150 Kč
Kód: KDP6594
Podtácek KVĚTY
70 Kč
Kód: 8558
Vázička - bílá
120 Kč
Kód: 8655
Tvarovaná mistička pod prstýnky - RŮŽOVÁ Kód: KDP6472
Tvarovaná mistička pod prstýnky - MODRÁ Kód: KDP6473
Podtácek ŽLUTÝ OVÁL
200 Kč
Kód: KDP6524
4791 1 andilek
120 Kč
Kód: KDP4785
4743 stojanek na vonne tycinky Kód: KDP4576
Podtácek MANDALA III
70 Kč
Kód: 8560